Ansatte

Henning Bek

Partner- leder avdeling for Arkitektur og Interiørarkitektur

Sivilarkitekt MNAL/MAA

henning@verte.no

Anita Veiseth

Partner- leder Landskap og Plan

Senior landskapsarkitekt MNLA

+47 901 47 746anita@verte.no

Rakel Westgaard

Daglig leder

Siviløkonom

+47 948 13 614rakel@verte.no

Linda V. Nielsen

Partner- permisjon tom 30.04.2025

Sivilarkitekt MNAL/MAA

+47 901 32 599linda@verte.no

Diana Horvathova

Landskapsarkitekt

+47 916 51 834diana@verte.no

Adeline Finez

Landskapsarkitekt

+47 916 51 832adeline@verte.no

Aaron Feicht

Landskapsarkitekt

+47 916 51 834aaron@verte.no

Jeanne Pyskir

Landskapsarkitekt- permisjon tom 1/1/2025

+47 916 51 834jeanne@verte.no

Ingvild Utkilen

Landskapsplanlegger

+47 916 51 831ingvild@verte.no

Sam Claessens

Landskapsarkitekt

+47 916 51 831sam@verte.no

Kerstin Schulze Pirskanen

Partner/Dipl. Ing. Architektur (FH)

+47 916 51 830kerstin@verte.no

Matilde Sundquist

Arkitekt, kontor Hammerfest

+47 954 01 860matilde@verte.no

Jens Handke

Partner/Dipl. Ing. Architektur (FH)

+47 916 51 833jens@verte.no

Bartlomiej Brzostek

Arkitekt

+47 948 09 115bartlomiej@verte.no

Katarzyna Brzostek

Arkitekt

+47 916 51 832katarzyna@verte.no

Kristina Nilsen

Arkitekt

+47 916 51 834kristina@verte.no

Lillian Gurandsrud

Interiørarkitekt

+47 916 51 832lillian@verte.no

Maria Fjeldberg

Interiørarkitekt- permisjon til 02.03.2025

+47 916 51 831maria@verte.no

Irene Olufsen

Teknisk tegner

+47 916 51 831irene@verte.no
Foto: Arvu